PARDAVIMAI +37067361110, SERVISAS +37067928337
  PARDAVIMAI:   +37067361110  JUSTINAS
  SERVISAS:   +37067928337  ŠARŪNAS

Ką mūsų klientai kalba apie mus


"Mūsų kompanijai svarbiausia darbų kokybė ir patenkinti klientai, todėl mums reikalingi patikimi ir tomis pačiomis vertybėmis pasižymintys partneriai. MB Ehas komandą jau trečius metus pasitelkiame sudėtingiems ir nestandartiniams projektams, nes esame garantuoti, kad darbai bus atlikti profesionaliai ir kokybiškai. Ilgametė MB Ehas patirtis leidžia mums jaustis ramiai, nes esame garantuoti, kad klientui visada bus pasiūlytas labiausiai jo poreikius atitinkantis sprendimas."

Nerijus Urbonavičius, UAB "Degus" direktorius"Atsiradus galimybei šildyti gamybines 700 kv. m. patalpas ieškojome, kas galėtų įrengti 50 kW galios kieto kuro katilinę. Pasamdėme mums rekomenduotus šildymo specialistus, kurie pilnai įrengė katilinę, tačiau dėl jų padarytų klaidų katilas pradegė, taip sukeldamas pavojų tiek turtui, tiek žmonių sveikatai, likome be šilumos ir su didžiuliais finansiniais nuostoliais. Katilinę įrengę specialistai kratėsi atsakomybės, spręsti klausimo nenorėjo ar nežinojo kaip. Tuomet gavome rekomendaciją kreiptis į MB Ehas šildymo ekspertus. Jie iš karto nustatė kodėl taip atsitiko, pasiūlė sprendimą ir operatyviai įgyvendino. Jų įrengta katilinė funkcionuoja puikiai. Rekomenduoju visiems, nenorintiems mokėti du kartus ir sukelti pavojaus sau ar savo darbuotojams samdyti būtent MB Ehas ekspertus."

Giedrius Narkevičius, UAB "Grey Marin" direktorius"Esu patenkintas darbų kokybe. Patiko meistrų gilinimasis į projektą, kruopštumas. Sutartu laiku atvyko ir pabaigė darbą iki galo nesiblaškydami po kitus objektus."

Kęstutis Jorudas, 140 kv. m. gyvenamojo namo savininkas Kaune
PARDAVIMAI

Parduodame ir montuojame šildymo katilus.

AUTOMATIKA

Projektuojame ir montuojame šildymo sistemų valdymo automatikos įrenginius (termostatus, pavaras, katilų ir patalpų valdiklius).

ŠILDYMAS

Siūlome šildymo sprendimus įvairiose patalpose: komercinėse patalpose, namuose, katilinėse, baseinuose, garažuose, šiltnamiuose, kaimo turizmo sodybose, viešbučiuose, gamyklose.

ŽALIA ENERGIJA

Montuojame saulės kolektorius.

SIEKIAI


VIZIJA

Būti dinamiška šildymo sistemų diegimo įmone.


MISIJA

Atsakingai ir profesionaliai patenkinti klientų poreikius, įgyvendinti unikalius šildymo sistemų diegimo sprendimus. Padėti sutaupyti Jums laiką ir pinigus.


VERTYBĖS

Patikimumas ir komandinis darbas.